Home O nas

O nas

Email Drukuj PDF


Informacje o nas
Przyjaciele
Chcę pomóc
Media o nas
Portal nasza-wiara.pl jest inicjatywą młodzieży i duszpasterzy Diecezji Opolskiej. Portal stanowi zaproszenie do www.worldpco.org budowania relacji z drugim człowiekiem i odkrywania tajemnicy Kościoła, czyli wspólnoty - stanowi narzędzie umożliwiające nieograniczoną wręcz możliwość komunikacji między ludźmi. Młodzi, dojrzali, oraz starsi - już zakładają swoje konta na Portalu, zapraszają znajomych, zawiązują nowe przyjaźnie i grupy o podobnych zainteresowaniach.

Nasza-wiara.pl idealne miejsce do przesyłania, a także umieszczania w profilu zdjęć, filmów, informacji, wiadomosci e-mail, czatowania on-line, oraz prowadzenia rozmowy ze wszystkimi znajomymi na raz w czasie rzeczywistym. To pomocne środowisko dla tych, którzy pragną dzielić się swoją wiarą, doświadczeniami, pasjami, pomysłami a często również troskami. Znajdują się tutaj takie funkcjonalności jak blog i forum. Łatwo w nich umożliwić poznanie swojej diecezji, parafii, grupy, oraz samego siebie. Można poprosić kogoś o radę, modlitwę, opinię, pomoc, a także o zwykłą wymianę poglądów, wyjaśniającą kłębiące się często w myślach wątpliwości. Również podejmowanie wspólnych inicjatyw, zrzeszanie się, tworzenie wspólnot pielgrzymkowych (dział PODRÓŻE) jest osiągalne i uproszczone dla wszystkich.

Biskup Opolski Andrzej Czaja przyjął i poparł tę inicjatywę jako jedną z dróg duszpasterstwa parafialnego, jako narzędzie wzmocnienia kontaktu duszpasterzy z parafianami, zjednoczenia parafialnych grup, oraz wymiany informacji między nimi. 

 

Wydział duszpasterski o portalu.

 

Chcę pomóc


Informacje o nas
Przyjaciele
Chcę pomóc
Media o na

Wsparcie portalu nasza-wiara.pl 

Jeżeli chcesz wspomóc działalność i rozwój portalu skłądając ofiarę na ten cel, to zapraszamy do kontaktu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

  

Przyjaciele


 Informacje o nas
 Przyjaciele
Chcę pomóc
 Media o nas
logo_plus_1.jpg Diec_Dusz_tur_1.jpg ciesielska_1.jpg destino_1.jpg
sokol_rowery_1_1.jpg scriba.jpg mediawalk.jpg impreso.jpg
Logo_seis_media.jpg Alina.jpg  

 

Media o nas


Informacje o nas
Przyjaciele
Chcę pomóc
Media o nas
 
 

 

Poprawiony ( czwartek, 15 września 2016 11:10 )